Maison Lumineuse Avec Piscine Au Moule
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Maison Lumineuse Avec Piscine Au Moule Le Moule με 2 υπνοδωμάτια έχει άνετη τοποθεσία, και διαθέτει βεράντα και εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο.
Αυτό το κατάλυμα απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από θρησκευτικούς χώρους, όπως Eglise Saint-Jean-Baptiste du Moule. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να επισκεφθούν την Αποστακτήριο Damoiseau, που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.
Οι παροχές μπανίου σ' αυτή τη βίλα περιλαμβάνουν επίσης μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα επιτρέπεται το μαγείρεμα και οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιούν παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο που παρέχονται δωρεάν.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Pointe-a-Pitre Le Raizet28 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Pointe-a-Pitre Le Raizet από η Maison Lumineuse Avec Piscine Au Moule;
Η Maison Lumineuse Avec Piscine Au Moule απέχει 30 χλμ. από το Pointe-a-Pitre Le Raizet. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Maison Lumineuse Avec Piscine Au Moule;
Η Maison Lumineuse Avec Piscine Au Moule δέχεται μόνο Visa και Carte Bleue. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Maison Lumineuse Avec Piscine Au Moule;
Ναι, οι πελάτες της η Maison Lumineuse Avec Piscine Au Moule θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο.